Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Szwecja

Firma BAGAT od momentu jej powstania, czyli 2010 r., zdobywa uznanie swoich klientów dzięki doskonałemu planowaniu i przeprowadzaniu międzynarodowego transportu. Szwecja to natomiast państwo, do którego nasi doświadczeni specjaliści wyruszają bardzo często. Wśród transportowanych do Szwecji towarów znajdują się m.in. różnego rodzaju materiały budowlane, chemia przemysłowa artykuły AGD oraz RTV, żywność, oleje silnikowe oraz hydrauliczne, alkohole, ciężkie oraz ponadgabarytowe ładunki, maszyny i agregaty, surowce, linie produkcyjne. Niezależnie od ich właściwości oraz rozmiaru pozostają doskonale zabezpieczonymi w trakcie jazdy, w wyniku czego zawsze trafiają pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Transport do Szwecji (i w odwrotnym kierunku) w naszym wykonaniu przebiega jednak nie tylko wyjątkowo bezpiecznie, ale też sprawnie. Pomagają nam w tym składające się na bogatą flotę pojazdy, wśród których znaleźć można przede wszystkim ciężarówki o różnych naczepach tj. firanka, chłodnia, zestaw 120 m3, cysterna, platforma. Zachęcamy zatem wszystkich przedsiębiorców do zlecenia realizacji transportu do Szwecji właśnie naszej firmie.

Transport – Szwecja

Transport oraz jego udział w gospodarce to dynamicznie rozwijająca się dziedzina. Zaawansowane technologie umożliwiają płynny proces wykonywania usługi, zapewniając klientom maksymalny komfort i wygodę. W naszej ofercie skupiliśmy się na spedycji i transporcie w kraju oraz za granicą. Współpracując z partnerami biznesowymi, oferujemy kompleksowy transport Szwecja – Polska z uwzględnieniem niezbędnych czynników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Priorytetem pozostaje dla nas rzetelność. Zależy nam na szybkim i zarazem terminowym dostarczeniu transportu, jednakże zachowujemy przy tym wszelkie środki ostrożności. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście w każdej z gałęzi transportu oferowanego w kraju i na arenie międzynarodowej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dopełniamy wszelkich starań, aby usługi BAGAT były szerokie. Wachlarz możliwości umożliwia wybór odpowiedniego rodzaju transportu w zależności od sytuacji. Z naszej oferty chętnie korzystają klienci preferujący transport do Szwecji drogą lądową, jak i zrealizowanie zlecenia poprzez spedycję morską czy lotniczą.

Transport do Szwecji z Polski i ze Szwecji do Polski

Współpraca z doświadczonymi kierowcami i profesjonalnymi logistykami umożliwia nam podjęcie zlecenia niezależnie od jego specyfiki. Na trasie realizujemy usługi dla kontrahentów wymagających chłodzenia załadunku, czy też transportu do Szwecji cieczy wymagających wykorzystania cysterny. Nie bez znaczenia pozostaje właściwe zabezpieczenie towaru, aby usługa była profesjonalna i zgodna z wymogami bezpieczeństwa. Doświadczeni specjaliści dbają o płynność na trasie, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko przebiegnie w ustalonym terminie. Specjalizujemy się w spedycji i transporcie od lat. Nasze doświadczenie w planowaniu, monitorowaniu i organizacji zagwarantowało nam na przestrzeni lat możliwość sukcesywnego rozwoju, aby realizować usługi na najwyższym poziomie niezależnie od finalnych okoliczności. Nasza pomoc i zaangażowanie ułatwiają wykonanie usługi spedycji krajowej i międzynarodowej, dbając o precyzyjne zaaranżowanie wszystkich etapów przewozu.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!