Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Azerbejdżan

Firma BAGAT już od 2010 r. funkcjonuje na rynku transportowym, stale doskonaląc świadczone usługi. Obecnie jest jedną z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców, gdyż jest w stanie zapewnić profesjonalny pod każdym względem transport. Azerbejdżan to kierunek, który obierają nasi doświadczeni specjaliści-kierowcy, aby w odpowiednim terminie oraz pod wskazany adres dostarczyć różnego rodzaju ładunek. Rozbudowana flota pojazdów ułatwia nam transportowanie do Azerbejdżanu (i w odwrotnym kierunku) m.in. materiałów budowlanych, chemii przemysłowej, artykułów AGD oraz RTV, żywności, oleju silnikowego oraz hydraulicznego, alkoholi, ciężkich oraz ponadgabarytowych ładunków, maszyn i agregatów, surowców, linii produkcyjnych i wiele innych, przynosząc maksymalne zadowolenie współpracującym z nami przedsiębiorcom. Proponujemy dwie opcje organizacji transportów: 1 – bezpośrednio samochodem, 2 – dowiezienie 2-3 autami towaru na terminal do granicy polskiej, załadunek do wagonu i dalsza wysyłka do stacji docelowej. Pierwsza opcja jest szybsza, druga natomiast tańsza, ponieważ do wagonu można załadować 68 t, a w przypadku aut – ok. 22.

Transport Azerbejdżan – transport towarów do i z Azerbejdżanu

Azerbejdżan jest państwem położonym w Europie Zachodniej. Graniczy z Rosją, Gruzją, Turcją, Iranem oraz Armenią. Stolicą Azerbejdżanu jest Baku. Całkowita powierzchnia kraju to 86 600 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności – 9 822 000. Nasza firma BAGAT specjalizuje się w usłudze, jaką jest transport na linii AzerbejdżanPolska oraz Polska – Azerbejdżan. Nasz kraj eksportuje do Azerbejdżanu wyroby spożywcze, produkty przemysłu chemicznego, a także maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne i ich części. Import obejmuje natomiast masy szlachetne oraz artykuły z nich produkowane, produkty pochodzenia roślinnego i produkty przemysłu chemicznego. Wartość eksportu z Polski do Azerbejdżanu to około 291 000 000 złotych, a importu – 50 000 000 złotych. Jeśli zależy Państwu na bezpiecznym, terminowym transporcie towarów do lub z Azerbejdżanu, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Zakres obejmuje również transport do Hiszpanii.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!