Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Spedycja międzynarodowa

Spedycja międzynarodowa, której szczegółowe planowanie oraz realizację na najwyższym poziomie zapewnia swoim klientom firma BAGAT, pozwala przedsiębiorcom wysyłać określone ładunki do wielu europejskich krajów (i nie tylko). Naszym zadaniem jest natomiast zadbanie o to, aby zostały one należycie zabezpieczone, a następnie dostarczone w odpowiednim terminie i pod wskazany adres. W prowadzeniu spedycji międzynarodowej (w obu kierunkach) pomagają nam w równym stopniu doświadczeni i posiadający odpowiednie umiejętności specjaliści oraz bogata flota pojazdów. Składają się na nią głównie samochody dostawcze o różnych gabarytach, a w przypadku transportu kolejowego – wagony o konkretnym przeznaczeniu tj. platformy, węglarki, kryte 120-158 m3, izotermy. Klientom firmy BAGAT jesteśmy w stanie zaoferować także transport międzynarodowy kombinowany, co oznacza, że wykorzystanie w celu pokonania danej trasy z określonym towarem więcej niż jednego środka lokomocji nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Zapraszamy więc wszystkich do nawiązania z nami kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Spedycja międzynarodowa – transport międzynarodowy kombinowany

Spedycja międzynarodowa to usługa polegająca na organizacji translokacji dóbr materialnych. Opiera się na planowaniu i zarządzaniu realizowanymi działaniami w taki sposób, aby umożliwić szybki oraz bezpieczny transport towaru z jednego punktu do drugiego. Spedycja obejmuje nie tylko przewóz, lecz również przechowywanie i tworzenie dokumentów związanych z danym towarem, przepakowywanie, ubezpieczenie Cargo i odprawę celną oraz sprawdzenie zawartości w punkcie docelowym. Jako, że często proces spedycji międzynarodowej jest dość skomplikowany, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Gwarantujemy terminowość oraz pełne zaangażowanie. Z chęcią udzielimy niezbędnych porad z zakresu procesu spedycyjnego, wyboru stosownych środków transportu, sporządzenia niezbędnej dokumentacji transportowej i zawarcia umowy o przewóz.

Transport międzynarodowy kombinowany

Zakres działań naszej firmy obejmuje również transport międzynarodowy kombinowany. Mianem tym określa się formę przewozu ładunku wykorzystującą więcej niż 1 gałąź spedycyjną. Początkowy czy końcowy etap przesyłu towarów realizowany jest w tym przypadku przez pojazdy samochodowe. Na pozostałych odcinkach trasy wykorzystywane są natomiast inne formy przesyłu, takie jak żegluga śródlądowa, fracht morski czy kolejowy. Transport międzynarodowy kombinowany dostępny jest w kilku wersjach różniących się od siebie ilością i rodzajem operatorów wykonywanego przewozu. Do wyboru jest tutaj transport bimodalny, intermodalny oraz multimodalny. Nasza firma świadczy również innego rodzaju usługi. Zaliczyć można do nich między innymi transport ponadgabarytowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych klientów!

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!