Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Terminal przeładunkowy

Optymalny wybór do transportu ładunków
Własny kompleks transportowo-logistyczny w Polsce z możliwością wykonania przeładunków pozwala firmie BAGAT organizować niedrogie i sprawne przewozy towarów pomiędzy 40 krajami Eurazji.
BAGAT jest firmą logistyczną z własnym terminalem przeładunkowym
Własne zaplecze przeładunkowe na stacji Siemianówka (przejście graniczne Siemianówka/ Świsłocz) to terminal wyposażony w zadaszony magazyn oraz posiada własną bocznicę szerokotorową. Obiekt położony jest w pobliżu granicy z Republiką Białorusi.

Zaufali nam

Nasi Klienci

Położenie geograficzne terminala przeładunkowego

Nasze centrum logistyczne znajduje się w Polsce, na Podlasiu, 50km od miasta Białystok. Zaletą takiej lokalizacji jest to, iż terminal przeładunkowy znajduje się bezpośrednio przy stacji kolejowej Siemianówka (przejście graniczne Siemianówka (PL)/ Świsłocz (BY).

Dzięki dogodnej lokalizacji możemy korzystać z głównych węzłów komunikacyjnych oraz współpracować z największymi międzynarodowymi morskimi terminalami przeładunkowymi, m.in.: w Rotterdamie, Antwerpii, Hamburgu, Kłajpedzie, Gdańsku, Barcelonie, Noworosyjsku itp.

photo
Oferujemy najlepsze warunki na rynku
1,5–5 ton
Udźwig wózków widłowych
25 000 m²
Powierzchnia terminala
1 200 m²
Powierzchnia magazynu
do 50 ton
Udźwig żurawia
1 520 mm
Własna bocznica kolejowa
24/7
Monitoring
1000 razy w roku okrążamy kulę ziemską!
Od 2010 roku rozwijamy naszą siatkę połączeń. Wśród naszych priorytetowych kierunków znajdują się międzynarodowe przewozy ładunków z Europy Zachodniej do wszystkich krajów WNP i Azji Środkowej, a także regionu Dalekiego Wschodu i Mongolii.
12
lat na rynku
7500+
wykonujemy transportów rocznie
20 mln €
obrót za rok 2022
70+ krajów
nasi kierunki
Towar dostarczamy bezpiecznie i w całości
Wszyscy podwykonawcy przechodzą wieloetapową weryfikację
Dedukowany manager - w kontakcie 24/7
Żadnych opóźnień - otrzymujesz towar dokładnie na czas
BAGAT jest firmą posiadającą ubezpieczenie OC Spedytora oraz własny kompleks przeładunkowy
Pomoc fachowców w każdej sytuacji i codzienne informowanie o postępach w realizacji transportów
photo
Szybki przeładunek przy eksporcie lub imporcie transportem kolejowym.
Europejski rozstaw torów - 1435 mm wyklucza bezpośredni tranzyt towarów z Europy Zachodniej przez Polskę do krajów byłego ZSRR, w których norma przewiduje rozstaw torów 1520 mm.
Natomiast infrastruktura terminalu przeładunkowego firmy BAGAT umożliwia szybki załadunek / rozładunek różnego rodzaju towarów pomiędzy wagonami szerokotorowymi a ciężarówkami, co zapewnia sprawną wysyłkę w dalszą trasę praktycznie bez opóźnień.
Magazyny partnerskie
W celu zapewnienia sprawniejszego, tańszego i szybszego transportu na dowolnej trasie, do przetwarzania towarów wykorzystujemy również szeroką sieć magazynową w całej Europie, udostępnioną przez naszych partnerów, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. W praktyce oznacza to że jesteśmy w stanie dostarczyć niemal każdy towary naszego Klienta w dowolnej relacji w atrakcyjnej cenie.

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Don`t copy text!