Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport linii produkcyjnej

Transport linii produkcyjnej to proces wymagający od osób odpowiedzialnych za jego przeprowadzenie zachowania bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także dokładności. Niezbędne w czasie jego trwania jest także posłużenie się w celu przewiezienia poszczególnych maszyn przemysłowych, agregatów oraz innych, ciężkich ładunków  odpowiednio dużymi pojazdami, wyposażonymi w równie imponujące pod względem gabarytów naczepy (firanki, chłodnie, zestawy 120 m3, cysterny, platformy). Firma BAGAT posiada je w swojej flocie, dlatego transportowanie linii produkcyjnych w naszym wykonaniu przebiega bardzo sprawnie, nie narażając ich na uszkodzenie.

Transport linii produkcyjnej – firma spedycyjna BAGAT

Dynamiczny rozwój transportu ma istotny wpływ na gospodarkę, a w konsekwencji na możliwość wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na dotychczasowych etapach oferowanych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy transport krajowy i międzynarodowy z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz terminowości zgodnie z najwyższymi standardami.

Transport linii produkcyjnej to zawsze ogromne wyzwanie logistyczne, gdyż najczęściej wiąże się to z przewozami ponadgabarytowymi. Zarówno transport od producenta do odbiorcy końcowego, jak i przemieszczanie pomiędzy lokacjami odbywa się na zlecenie przedsiębiorców z różnych branż. Wykorzystujemy kompleksowy dostęp do profesjonalnej floty samochodowej, zdolnej przewozić ładunki ponadgabarytowe nawet niespotykanych na co dzień rozmiarów czy wagi tak w kraju, jak i poza granice Polski. Umiejętność współpracy na wielu płaszczyznach umożliwia nam zaplanowanie i wykorzystanie odpowiednich rozwiązań.

Starannie dopasowany sprzęt i wykwalifikowani specjaliści z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantując dostarczenie dostawy pod wskazany adres w wyznaczonym terminie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rzetelne podejście jest dla nas priorytetem, dlatego z chęcią podejmiemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań na arenie krajowej i międzynarodowej.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!