Dział samochodowy: +48 85 67 69 842

Dział kolejowy: +48 85 67 69 818

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport ponadgabarytowy

Poszczególne maszyny rolnicze, ciężki sprzęt wykorzystywany w górnictwie czy elektrownie wiatrowe to jedne z wielu ładunków, których dostarczenie pod wskazany przez klienta adres może stanowić problem. Nie spełniając wymogów dotyczących wymiarów ładunków dopuszczonych do przewożenia ich drogą lądową bądź morską, jedynym rozwiązaniem w ich przypadku okazuje się transport ponadgabarytowy. Skorzystanie z niego staje się koniecznością, gdy szerokość danego towaru przekracza 2,5 m, masa 42 tony, wysokość 4 m, a długość naczepy i przyczepy kolejno 16,5 oraz 18,5 m.

Dlaczego transport ponadnormatywny w wykonaniu firmy BAGAT jest efektywny?

Posiadając wieloletnie doświadczenie w planowaniu oraz organizowaniu transportu ponadgabarytowego, firma BAGAT jest w stanie zagwarantować swoim klientom przewóz wspomnianych wcześniej (i innych) towarów sprawnie i bezpiecznie niezależnie od tego, jak imponującymi pod względem gabarytów się okażą. Na naszą flotę pojazdów składają się ciężarówki i inne maszyny, wykorzystywanie których w transporcie ponadnormatywnym pozwala nam spełnić oczekiwania wszystkich przedsiębiorców poszukujących sposobu na przetransportowanie w wybrane miejsce wyjątkowo wymagających ładunków. Podchodząc do nich w sposób indywidualny, szybko i trafnie dobieramy nie tylko odpowiedni pojazd, którym będą przewożone, ale też m.in. trasę do pokonania przez kierowcę.

Przeprowadzamy atrakcyjne cenowo i bezpieczne przewozy ponadnormatywne

Transport ponadnormatywny firmy BAGAT to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem w dużej mierze ze względu na fakt, iż w ciągu wieloletniej działalności zdążyliśmy z powodzeniem przeprowadzić go naprawdę wiele razy. Umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie specjalistów w branży powodują, że każdy, nawet szczególnie duży ładunek na pewno trafi do adresata. Przewozy ponadnormatywne w naszym wykonaniu są ponadto atrakcyjne cenowo, a także planowane w taki sposób, aby asortyment nawet w najmniejszym stopniu nie ucierpiał w wyniku wystąpienia niekorzystnych warunków drogowych czy atmosferycznych. Transport ładunków ponadgabarytowych, który oferujemy, zawsze przynosi zadowalające rezultaty. Warto się o tym przekonać!

 

 

Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

Zapytaj o cenę transportu

Zaufali nam

Nasi Klienci