Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport bydła

Podczas transportu bydła ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak odległość, sieci transportowe, warunki temperaturowe, wszelkiego rodzaju warunki środowiskowe.

Cechy transportu bydła

Transport bydła może odbywać się na różne sposoby, w tym transport ciężarówką do przewozu zwierząt, co jest najpopularniejszą metodą. Samochody do przewozu bydła to specjalnie wyposażone pojazdy, które umożliwiają transport bydła w bezpiecznych warunkach. Posiadają modyfikowalne boksy dla zwierząt, co pozwala na ich rozdzielenie w zależności od wielkości i wagi.
W zależności od odległości i warunków transportu można zastosować inne metody, takie jak transport kolejowy lub transport lotniczy.

Podczas transportu należy zapewnić odpowiednią wentylację, wodę pitną i paszę. Ważne jest również monitorowanie temperatury wewnątrz pojazdu, szczególnie w przypadku długich tras. Ponadto należy wziąć pod uwagę cechy każdego zwierzęcia i zapewnić im warunki odpowiadające ich potrzebom.

Transport bydła z BAGAT

Wybór wykwalifikowanej firmy transportowej jest najważniejszym czynnikiem udanego transportu żywego ładunku.

Międzynarodowa firma transportowa BAGAT działa na rynku przewozów towarów, w szczególności bydła od ponad 10 lat i wyrobiła sobie opinię solidnego kontrahenta. Nasza firma posiada nowoczesną bazę zapewniającą najbardziej komfortowe warunki dostawy bydła niemal w dowolne miejsce, a doświadczony i wykwalifikowany personel zadba o terminowość, rzetelność, wsparcie zwrotne i dokumentacyjne całego procesu.

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!