Dział samochodowy: +48 85 67 69 842

Dział kolejowy: +48 85 67 69 818

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport kolejowy

Spedycja kolejowa

Transportowanie różnego rodzaju ładunków większości osobom kojarzy się zapewne przede wszystkim z wykorzystywaniem w tym celu samochodów dostawczych. Choć rzeczywiście na ogół zastosowanie ich przynosi pożądane efekty w postaci dostarczenia danego towaru pod wskazany adres w dość krótkim czasie, na popularności ostatnimi czasy wyraźnie zyskała spedycja kolejowa. Przewożenie maszyn rolniczych, żywności czy linii produkcyjnych w wagonach różnego przeznaczenia oraz o różnych gabarytach niesie za sobą wiele korzyści.

Gwarantujemy sprawny i bezpieczny przeładunek wagonów

Jednym z głównych atutów związanych z prowadzeniem spedycji kolejowej jest bez wątpienia możliwość przewiezienia znacznie większej ilości (i często ponadgabarytowych) ładunków. W sytuacji, gdy przetransportowanie ich z wykorzystaniem samochodów jest niemożliwe, np. ze względu na ryzyko uszkodzenia dróg, bardzo często niezbędny okazuje się transport kolejowy. Oferta firmy BAGAT pozwala skorzystać z niego również w przypadku, gdy konieczne jest dokonanie przewozu określonych towarów przy użyciu więcej niż jednego środka lokomocji. Przeładunek z wagonów, który oferujemy, przebiega na tyle sprawnie i bezpiecznie, że w czasie jego dokonywania ryzyko opóźnienia terminu dostawy załadunku w odpowiednie miejsce lub jego uszkodzenia jest praktycznie zerowe.

Transport kolejowy towarów – jego przewaga nad samochodowym przewozem ładunku

Spedycja kolejąjest jedną z wielu usług oferowanych naszym klientom oraz chętnie wybieranym sposobem transportu różnego rodzaju ładunku, także ze względu na fakt, że umieszczony w wagonach lokomotywy jest niemal całkowicie chroniony przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto na ogół transport kolejowy towarów przebiega o wiele szybciej niż w przypadku przewożenia ich samochodami.

 

Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

Zapytaj o cenę transportu

Zaufali nam

Nasi Klienci