Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport kolejowy

Spedycja kolejowa

Transportowanie różnego rodzaju ładunków większości osobom kojarzy się zapewne przede wszystkim z wykorzystywaniem w tym celu samochodów dostawczych. Choć rzeczywiście na ogół zastosowanie ich przynosi pożądane efekty w postaci dostarczenia danego towaru pod wskazany adres w dość krótkim czasie, na popularności ostatnimi czasy wyraźnie zyskała spedycja kolejowa. Przewożenie maszyn rolniczych, żywności czy linii produkcyjnych w wagonach różnego przeznaczenia oraz o różnych gabarytach niesie za sobą wiele korzyści.

Gwarantujemy sprawny i bezpieczny przeładunek wagonów

Jednym z głównych atutów związanych z prowadzeniem spedycji kolejowej jest bez wątpienia możliwość przewiezienia znacznie większej ilości (i często ponadgabarytowych) ładunków. W sytuacji, gdy przetransportowanie ich z wykorzystaniem samochodów jest niemożliwe, np. ze względu na ryzyko uszkodzenia dróg, bardzo często niezbędny okazuje się transport kolejowy. Oferta firmy BAGAT pozwala skorzystać z niego również w przypadku, gdy konieczne jest dokonanie przewozu określonych towarów przy użyciu więcej niż jednego środka lokomocji. Przeładunek z wagonów, który oferujemy, przebiega na tyle sprawnie i bezpiecznie, że w czasie jego dokonywania ryzyko opóźnienia terminu dostawy załadunku w odpowiednie miejsce lub jego uszkodzenia jest praktycznie zerowe.

Transport kolejowy towarów – jego przewaga nad samochodowym przewozem ładunku

Spedycja kolejowa jest jedną z wielu usług oferowanych naszym klientom oraz chętnie wybieranym sposobem transportu różnego rodzaju ładunku, także ze względu na fakt, że umieszczony w wagonach lokomotywy jest niemal całkowicie chroniony przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto na ogół transport kolejowy towarów przebiega o wiele szybciej niż w przypadku przewożenia ich samochodami.

Spedycja kolejowa – transport kolejowy i przewóz towarów koleją

Spedycja kolejowa znakomicie sprawdza się do przewożenia dużej ilości towarów – czy to pomiędzy miejscowościami, czy między krajami. Przewóz towarów koleją to idealne rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Ogromną zaletą jest także brak uzależnienia od stopnia zurbanizowania danego terenu. Nasza firma BAGAT specjalizuje się w transporcie kolejowym towarów. Zakres usług obejmuje między innymi spedycję kolejową na linii Polska – Kazachstan, Kazachstan – Polska oraz Polska – Rosja, Rosja – Polska. Obsługujemy przewozy krajowe oraz międzynarodowe w relacjach zarówno eksportowych, jak i importowych oraz tranzytowych. Przewozy odbywają się tak w pojedynczych wagonach, jak w grupach wagonowych oraz składach całopociągowych. Dokonywane są w wagonach normalnotorowych i szerokotorowych. Specyfika transportu Wschód/Zachód często wymaga bowiem przeładunku towarów z linii kolejowej o europejskiej szerokości torów na szerszą – wschodnią. W naszej firmie posiadamy własny terminal przeładunkowy wraz z niezbędną infrastrukturą, aby swobodnie realizować takie przeładunki. Gwarantujemy kompleksową organizację łańcucha dostaw obejmującą zarówno odprawę celną, jak i transport kolejowy, przeładunek oraz dostarczenie towaru do klienta wybranym środkiem transportu.

Kompleksowy przewóz towarów koleją

Oferowane przez nas usługi z zakresu spedycji kolejowej obejmują zarówno organizację przewozu, jak i wskazanie najlepszej trasy, pomoc w wyborze najlepszego środka transportu (do wyboru jest wagon oraz kontener), załadunek i wyładunek przewożonych towarów, formalności związane z odprawami celnymi eksportowymi oraz importowymi, monitoring przesyłek, a także ubezpieczenie Cargo. Zajmujemy się także różnego rodzaju usługami okołotransportowymi. Jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować zarówno czas, jak i koszty przeładunku z wagonów. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznym, terminowym przewozie towarów koleją, zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą i dołączenia do grona naszych stałych, zadowolonych klientów. Zakres usług obejmuje również transport ponadnormatywny.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!