Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Dostawa samochodów w UE / z UE do WNP

Dostawa aut z Europy cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku motoryzacyjnym krajów WNP ze względu na korzystne ceny i ugruntowaną logistykę. Przewóz aut z Europy do WNP odbywa się różnymi środkami transportu, a najbardziej optymalnymi opcjami są transport ciężarówką z markizą, na autotransporterze lub na platformie.

Możliwości transportu pojazdu

Transport pojazdów autem jest najpopularniejszą opcją spośród wszystkich rodzajów transportu, ponieważ jest to opłacalny i szybki sposób na dostarczenie samochodu do miejsca przeznaczenia. W zależności od stanu samochodu i odległości do miejsca docelowego wybierana jest najlepsza opcja jego dostawy: transport autotransporterem, transport pod markizą i transport na platformie. Każdy z tych typów ma swoje własne cechy, a wybór konkretnej opcji zależy od kilku czynników.

 • Transport autotransporterem to jedna z najwygodniejszych opcji dostawy samochodu. Pozwala to przetransportować samochody do miejsca docelowego tak szybko i bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Należy zauważyć, że transport autotransporterem jest najdroższą wymienioną opcją.
 • Przewóz samochodu pod markizą to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpowszechnionych rodzajów transportu. Służy do transportu zarówno nowych, jak i używanych pojazdów. Specyfiką tego rodzaju transportu jest to, że samochód jest transportowany pod specjalną markizą, która chroni go przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi i czynnikami zewnętrznymi. Ta metoda transportu jest również praktyczna i bezpieczna, odpowiednia do transportu samochodów na duże odległości. zmniejsza ryzyko uszkodzenia pojazdu podczas transportu.
 • Transport platformowy to jeden z rodzajów transportu, który w ostatnich latach zyskuje na popularności. Jest to najbardziej przystępny i ekonomiczny sposób dostarczenia samochodu spośród przedstawionych. Platforma podnosi się i opada, co upraszcza proces załadunku samochodu.

Najpopularniejsze trasy autodostawy

Dostawa samochodów z Niemiec jest obecnie jednym z najpopularniejszych kierunków. Niemieckie samochody są uważane za jedne z najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych, są też bardzo popularne wśród mieszkańców WNP.

Nasza firma dostarcza również samochody z Litwy, najczęściej z portu w Kłajpedzie.

Dostawa samochodu z Kłajpedy to jeden z najpopularniejszych punktów startowych na mapie drogowej Europy. Kłajpeda jest głównym portem Litwy, w którym montowana jest duża liczba samochodów z Europy i USA. Dostawa samochodów z Kłajpedy odbywa się na terenie całej Europy i WNP.

Transport samochodów w Europie z BAGAT

Aby zapewnić rzetelność i skuteczność, polecamy kontakt z naszymi specjalistami, którzy świadczą usługi transportu samochodowego na wysokim, profesjonalnym poziomie, gwarantując jakość pracy i bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Spółka BAGAT ma ponad 10-letnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie samochodowym, gdzie w tym czasie udało mu się zdobyć pozycję niezawodnego partnera dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

  Zapytaj o cenę transportu

  Zaufali nam

  Nasi Klienci

  Don`t copy text!