Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Spedycja morska

Międzynarodowy fracht morski naszej firmy to opłacalny i popularny sposób transportu towarów, zwłaszcza dużych przesyłek pomiędzy krajami i kontynentami. Morski transport kontenerowy spełnia wszystkie wymagania dostawy i jest zoptymalizowany na każdym etapie. Dbamy o cały proces przygotowania ładunku do transportu, począwszy od obsługi dokumentacyjnej, a skończywszy na dostarczeniu ładunku we właściwe miejsce. Zatem transport ładunków płynnych drogą morską odbywa się za pomocą kontenera-cysterny. Stosujemy je również po to, aby transport towarów niebezpiecznych drogą morską był bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Niezależnie od tego, czy kraj odbiorcy ma dostęp do morza (oceanu), czy nie, ładunek w każdym przypadku dostarczymy transportem multimodalnym z dostarczeniem ładunku do najbliższego portu transportem lądowym.

Zalety międzynarodowego transportu morskiego

Dostawa towarów drogą morską ma pewne wady (na przykład czas podróży), ale istnieje wiele pozytywnych aspektów:

 • wysoka ergonomia transportu morskiego, co obniża koszty;
 • możliwość transportu dużych przesyłek wszelkiego rodzaju ładunków;
 • dostęp do wszystkich części świata z portami;
 • operacyjne procedury przeładunku.

Logistyka spedycyjna jest zaprojektowana w taki sposób, aby każdy rejs był dla klientów jak najbardziej opłacalny. Transport ładunków drogą morską może odbywać się również w formie drobnicowej, już od 50 kilogramów.

Nasz transport ładunków drogą morską jest jednym z najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych rodzajów transportu. Dlatego współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami, które potrzebują systematycznych dostaw ładunków w różne części planety. Morski transport towarowy pozwala na dostarczanie pojazdów, sprzętu, maszyn i innych ładunków na duże odległości.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

  Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

  Zapytaj o cenę transportu

  Zaufali nam

  Nasi Klienci

  Don`t copy text!