Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Norwegia

Jednym z wyróżników działalności firmy spedycyjnej BAGAT jest bez wątpienia mnogość państw, na terenie których świadczymy transport. Norwegia jest jednym z nich, a najczęściej trafiają do niej z Polski m.in. artykuły żywnościowe, ciężkie ładunki, materiały budowlane, sprzęty RTV i AGD, surowce, oleje silnikowe i hydrauliczne oraz linie produkcyjne. Transportując do Norwegii wymienione (i wiele innych) towary, dokładamy wszelkich starań, aby trafiały zawsze pod właściwy adres, a także pozostawały należycie zabezpieczone przed wszelkimi zagrożeniami przez cały czas trwania jazdy. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie naszych specjalistów również sprawiają, że zapewniamy szczególnie wysokiej jakości transport. Norwegia to kraj, który wielu z nich potrafi przemierzyć wzdłuż i wszerz bez zbędnych komplikacji, dlatego liczba klientów firmy BAGAT stale wzrasta. Wpływa na to w dużej mierze również fakt, iż transport do Norwegii jest atrakcyjny cenowo. Poza tym bez problemu radzimy sobie z planowaniem i przeprowadzaniem transportu do Norwegii (i z powrotem) nie tylko ładunków o standardowych wymiarach, ale też tych zaliczanych do ponadgabarytowych.

Transport – Norwegia

Transport na terenie Norwegii realizujemy z uwzględnieniem bezpieczeństwa i komfortu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przewozimy towary zróżnicowane, dzięki czemu mamy możliwość współpracy z klientami reprezentującymi różne branże. Doświadczenie na wielu płaszczyznach gwarantuje elastyczność. Transport surowy, przewóz olejów silnikowych bądź też transport linii produkcyjnych wymaga zupełnie innego podejścia i dopasowania wymogów bezpieczeństwa floty samochodowej. Świadcząc transport do Norwegii z Polski, przykładamy ogromną wagę do zaplanowania trasy, aby finalnie dowóz odbył się terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Tranzyt łańcucha dostaw wymaga od naszych kierowców doświadczenia. Dbamy o niezbędne formalności oraz proces sprawnego dowozu pod wskazany adres. Jesteśmy przekonani, że nasze rzetelne podejście, doświadczenie i terminowość spełnią Państwa oczekiwania.

Transport do Norwegii z Polski

Transport do Norwegii z Polski to jedna z chętniej wybieranych tras przez naszych klientów. Współpraca z państwami Europy Północnej opiera się na wymianie towarów o różnej specyfikacji bez względu na sytuację. Płynność w zakresie dostaw jest jednym z kluczowych czynników rozwoju gospodarki, dlatego nie pozwalamy na jakiekolwiek opóźnienia. Wyróżnia nas doświadczenie i kompleksowy proces załadunku, a finalnie dostarczenie towaru zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i najwyższych standardów. Efektywny proces łańcucha dostaw nie byłby możliwy, gdyby nie wykwalifikowani kierowcy, specjaliści z zakresu spedycji międzynarodowej oraz profesjonalna flota. Nie ograniczamy się wyłącznie do transportu samochodowego. Śmiało realizujemy usługi w zakresie spedycji lotniczej, morskiej, realizujemy też wymagający project Cargo, składający się z planowania i transportu towarów wymagających. Niezależnie od rodzaju przewożonego ładunku oferujemy kompleksową pomoc, fachowe doradztwo, a przede wszystkim indywidualne podejście.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!