Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Niemcy

Transport do Niemiec od zawsze stanowił bardzo istotną gałąź działalności prowadzonej przez nas firmy spedycyjnej – BAGAT. Każdego roku za Odrę trafiają miliony różnego rodzaju produktów, których znaczna część wymaga specjalnego zabezpieczenia. Wiedząc o tym, dbamy, aby transport do Niemiec w naszym wykonaniu nie pozostawiał klientom absolutnie nic do życzenia. Korzystając z nowoczesnych pojazdów i udostępniając je odpowiednio doświadczonym i posiadającym niezbędne umiejętności specjalistom, zyskujemy pewność, że transportowanie do Niemiec maszyn rolniczych, agregatów, linii produkcyjnych, materiałów budowlanych, chemii przemysłowej, olejów silnikowych i hydraulicznych, alkoholi, ciężkich i ponadgabarytowych ładunków, sprzętów RTV i AGD, surowców czy żywności przyniesie oczekiwane efekty. Popularność naszych usług spedycyjnych stale wzrasta. Świadczyć może o tym m.in. fakt, iż co roku przeprowadzamy tysiące przewozów, sprawiając, że transportowanie z Niemiec do Polski (i w odwrotnym kierunku) każdego rodzaju towarów przebiega za każdym razem bez zbędnych komplikacji.

Transport do Niemiec

Otwarte granice i możliwość swobodnego przepływu dóbr to gwarancja dynamicznego rozwoju. Przedsiębiorcy chętnie korzystają więc z usług doświadczonych, kompetentnych firm transportowych. Realizując zlecenie, dokładają wszelkich starań, aby proces przewozu towaru odbył się z uwzględnieniem bezpieczeństwa, komfortu i optymalizacji kosztów. Nasza firma współpracuje z wieloma przedsiębiorcami, co jest możliwe dzięki rozwiniętej flocie samochodowej przystosowanej do transportu do Niemiec towarów o różnej specyfikacji technicznej. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań wchodzących w skład projektu cargo. Starannie zaplanowana trasa ma istotny wpływ na płynność łańcucha dostaw. Realizując proces załadunku, dostawy oraz rozładunku bierzemy pod uwagę wszelkie czynniki, aby finalnie zagwarantować klientowi terminowość i profesjonalizm na każdym etapie danej usługi. Jesteśmy przekonani, że nasze rzetelne podejście spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Transport z Niemiec do Polski

Spedycja krajowa i transport międzynarodowy istotnie wpływają na dynamiczny rozwój gospodarczy państw na całym świecie. Profesjonaliści, z którymi mamy zaszczyt współpracować, oferują najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Biorą pośredni bądź bezpośredni udział w organizacji i wykonywaniu usługi transportowej. Przemyślany dobór pojazdów z uwzględnieniem warunków czy innych czynników to gwarancja bezpiecznego transportu z Niemiec do Polski. Podejmując się zlecenia, zależy nam na kompleksowym podejściu. Monitorujemy dostawę i jesteśmy na bieżąco z postępami, aby każdy etap usługi przebiegał zgodnie z pierwotnym planem. Doskonały przepływ informacji w naszej firmie ma wpływ na zadowolenie i satysfakcję klientów, z którymi współpracujemy. Nie bez znaczenia pozostaje szeroki wybór oferowanych usług. Podejmujemy się zleceń o zróżnicowanych gabarytach i specyfikacji technicznej. Jesteśmy elastyczni, co pozwala na dobór satysfakcjonującej oferty niezależnie od potrzeb.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!