Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Mongolia

Docieranie do różnych, niekiedy bardzo egzotycznych krajów, m.in. Mongolii, jest czymś, co zdecydowanie wyróżnia świadczony przez naszą firmę BAGAT międzynarodowy transport. Każdego roku transportujemy do niej setki ton rozmaitych towarów, zapewniając, że trafią do punktu odbioru w nienaruszonym stanie oraz zgodnie z ustalonym planem i terminem. Do tego celu wykorzystujemy samochody różnych gabarytów oraz wagony o różnym przeznaczenia i pojemności (tj. platformy, węglarki, kryte 120-158 m3, izotermy). Grono przedsiębiorców zainteresowanych powierzeniem właśnie nam zadania przeprowadzania transportu do Mongolii (i w odwrotnym kierunku) stale więc wzrasta – podobnie, jak poziom ich zadowolenia z nawiązania współpracy z firmą BAGAT.

Proponujemy dwie opcje organizacji transportów: 1 – bezpośrednio samochodem, 2 – dowiezienie 2-3 autami towaru na terminal do granicy polskiej, załadunek do wagonu i dalsza wysyłka do stacji docelowej. Pierwsza opcja jest szybsza, druga natomiast tańsza, ponieważ do wagonu można załadować 68 t, a w przypadku aut – ok. 22.

Transport do Mongolii z Polski

Doświadczenie i zaangażowanie na każdym etapie transportu do Mongolii umożliwia nam realizowanie działań zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Skupiamy się na precyzyjnej organizacji z zachowaniem elastyczności, aby dopasować rodzaj usług do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym, ale stawiamy również na rozwój. Spedycja morska, kolejowa czy też spedycja lotnicza wymaga od nas precyzyjnej organizacji każdego etapu w łańcuchu dostaw. Poszerzenie oferty finalnie ma wpływ na cały obszar naszej działalności. Planowanie i monitorowanie przy zachowaniu terminowości to wyzwanie, którego z chęcią się podejmujemy zarówno przy krótko-, jak i długoterminowej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Współpracujemy z przedsiębiorcami na terenie Polski i wielu innych lokalizacji, ułatwiając proces wymiany dóbr. Dbamy o komfort, wygodę i przede wszystkim bezpieczne dostarczenie transportu pod wskazany adres.

 

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!