Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Włochy

Transport do Włoch, który planujemy i realizujemy już od wielu lat, pozwala współpracującym z nami firmom cieszyć się pełnym spokojem po zleceniu dostarczenia danych towarów. Przedsiębiorcy mogą być bowiem pewni, że ładunek nie ulegnie w drodze zniszczeniu i znajdzie się stosunkowo szybko pod wskazanym przez nich adresem. W naszym wykonaniu transportowanie do Włoch materiałów budowlanych, chemii przemysłowej, artykułów AGD oraz RTV, żywności, oleju silnikowego oraz hydraulicznego, alkoholi, ciężkich oraz ponadgabarytowych ładunków, maszyn i agregatów, surowców, linii produkcyjnych i wielu innych, z wykorzystaniem dostosowanych względem ich gabarytów pojazdów z pojemnymi naczepami cieszy się szerokim uznaniem. Duża w tym zasługa kierowców – doświadczonych specjalistów, z którymi współpracujemy. To również dzięki nim transport na trasie Włochy-Polska (i w odwrotnym kierunku) przynosi wymierne korzyści w postaci bezproblemowego dostarczania ładunku niezależnie od warunków jazdy. Warto przy tym podkreślić, że fakt ten dotyczy również wszystkich pozostałych dróg, z których korzystamy, oferując profesjonalny pod każdym względem międzynarodowy transport. Włochy-Polska to bowiem tylko jedna z wielu tras, które pokonujemy.

Transport do Włoch z Polski

Import oraz eksport cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów z wielu branż i krajów. Wymiana towarów doskonale wpływa na rozwój przedsiębiorstwa, a także rozbudowę potencjału gospodarczego rynku krajowego i międzynarodowego. Naszym klientom proponujemy transport do Włoch z uwzględnieniem wszelkich formalności oraz terminowego dostarczenia towaru pod wskazany adres. Do dyspozycji oddajemy profesjonalne usługi, w skład których wchodzi kompleksowa pomoc, fachowe doradztwo oraz doświadczenie naszych kierowców. Dbamy o naszą flotę samochodową i dopasowujemy jej parametry techniczne do wymogów przewożonego towaru. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami o różnorodnych potrzebach. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Usługi realizowane z poszanowaniem rzetelności i terminowości to dla nas priorytet. Oprócz transportu na trasie Włochy-Polska mamy również do zaoferowania spedycję innymi, dogodnymi środkami transportu oraz projekt cargo uwzględniający transport ładunków ponadgabarytowych.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!