Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Kazachstan

Jedną z zalet skorzystania z oferty firmy spedycyjnej BAGAT jest fakt, iż stałemu wzrostowi ulega liczba państw, na terenie których świadczymy transport. Kazachstan jest tego najlepszym przykładem. Chcąc przewieźć na jego teren załadunek o niemal dowolnym charakterze, poszczególne firmy decydują się zlecić wykonanie tego zadania właśnie nam. Transport do Kazachstanu (i z powrotem) przebiega bowiem zawsze w jednakowy sposób – szybko, skutecznie oraz z zachowaniem międzynarodowych wymogów dotyczących bezpieczeństwa. W wyniku tego każdy może być pewien, że maszyny rolnicze, materiały budowlane, sprzęt RTV, AGD, surowce, linie produkcyjne czy artykuły żywnościowe na pewno dotrą w wyznaczone miejsce. W efektywnym transporcie do Kazachstanu pomagają nam w głównej mierze umiejętności oraz wiedza naszych specjalistów, a także posiadanie wyjątkowo rozbudowanej floty pojazdów samochodowych. Warto przy tym wspomnieć, że dysponujemy również pojemnymi wagonami o różnym przeznaczeniu (platformy, węglarki, kryte 120-158 m3, izotermy), dzięki którym transport kolejowy w stronę Kazachstanu nie sprawia nam żadnych trudności.

Proponujemy dwie opcje organizacji transportów: 1 – bezpośrednio samochodem, 2 – dowiezienie 2-3 autami towaru na terminal do granicy polskiej, załadunek do wagonu i dalsza wysyłka do stacji docelowej. Pierwsza opcja jest szybsza, druga natomiast tańsza, ponieważ do wagonu można załadować 68 t, a w przypadku aut – ok. 22.

Transport do Kazachstanu z Polski

Kazachstan w ciągu ostatnich lat wykazuje dynamiczny wzrost na wielu płaszczyznach, zaskakując stale rozwijającym się przemysłem, rolnictwem i infrastrukturą kolejową. Nic więc dziwnego, że usługi transportu kolejowego do Kazachstanu są chętnie wybierane przez polskich przedsiębiorców jako alternatywa dla spedycji samochodowej. Możliwość współpracy z reprezentantami państwa Azji Środkowej ma wpływ na rozwój gospodarki obu terytoriów. Aby zagwarantować satysfakcję na najwyższym poziomie, przygotowaliśmy usługi transportu do Kazachstanu z uwzględnieniem wszelkich czynników wpływających na jej płynność. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, a także powierzonych nam towarów, udostępniając niezbędne informacje na każdym etapie realizacji usług. Działając na rynku od wielu lat, mamy naprawdę spore doświadczenie. Nasi wykwalifikowani kierowcy, logistycy oraz spedytorzy doskonale znają potrzeby klientów i śmiało wychodzą im naprzeciw. Nie bez znaczenia pozostaje elastyczność. Indywidualne podejście do zleceń transportu kolejowego z Kazachstanu to nie tylko gwarancja terminowości i bezpieczeństwa, ale również optymalizacji kosztów.

 

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!