Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Irlandia

Firma BAGAT od momentu jej powstania w 2010 r. wyróżnia się na tle konkurencji ciągłym udoskonalaniem swoich usług, wśród których szczególnie chętnie wybieraną przez klientów jest międzynarodowy transport. Irlandia – jako dość często obierany w ostatnich latach kierunek emigracyjny wśród Polaków – jest krajem równie często odwiedzanym przez naszych doświadczonych specjalistów. W naczepach w postaci firanki, chłodni, zestawu 120 m3, cysterny lub platformy przewożą towary o dużej różnorodności. Transport do Irlandii (i z powrotem) artykułów spożywczych, maszyn, agregatów, materiałów budowlanych, sprzętów RTV i AGD, olejów silnikowych i hydraulicznych, ciężkich ładunków czy linii produkcyjnych nie stanowi dla nas żadnego problemu, dlatego polecamy wszystkim przedsiębiorcom nasze usługi.

Transport Irlandia-Polska i z powrotem

Możliwość przemieszczania się nie od dziś gwarantuje rozwój i wymianę dóbr na drodze krajowej oraz międzynarodowej. Wykorzystując potencjał nowoczesnych technologii, możliwy jest sprawny, bezpieczny transport m.in. na trasie Irlandia-Polska. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o cały proces transportowy, aby maksymalnie usprawnić etap logistyczny. Precyzyjnie zaplanowany łańcuch dostaw z punktu A do punktu B umożliwia płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez względu na rodzaj transportowanych dóbr, a także odległość. Nasi Klienci mogą liczyć na pełną usługę, od negocjacji, po finalny transport do Irlandii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Skupiamy się na rozwoju i kompleksowym działaniu, prowadzimy transport oraz spedycję międzynarodową zgodnie z potrzebami zleceniodawców. Realizujemy transport ponadgabarytowy, maszyn rolniczych, transportu multimodalnego i drobnicowego.

Płynny transport do Irlandii

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usprawniło transport do Irlandii i wielu innych lokalizacji, dzięki czemu możemy zapewnić o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wymiana handlowa w korzystnych warunkach to gwarancja satysfakcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasze przedsiębiorstwo doskonale radzi sobie w każdej sytuacji, dbając o satysfakcję obu stron. Realizując spedycje w profesjonalnych warunkach, łańcuch dostaw między partnerami biznesowymi pozostaje nieprzerwany. Zachowana płynność ma istotne znaczenie w budowaniu wizerunku, lojalności i zaangażowania firmy bez względu na rodzaj dostarczanych dóbr. Gwarantujemy rzetelność na każdym etapie transportu. Z naszą pomocą realizacja usług spedycji międzynarodowej z pewnością będzie terminowa, a przepływ informacji umożliwi zlokalizowanie transportu na trasie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do pełnej dyspozycji. Zapraszamy!

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!