Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Anglia

Transport do Anglii różnego rodzaju towarów nie musi stanowić większego wyzwania. Warunkiem tego jest jednak skorzystanie z pomocy firmy BAGAT. Oferując usługi spedycyjne już od 2010 r., zdążyliśmy pozyskać niezbędną wiedzę ku temu, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W transportowaniu do Anglii materiałów budowlanych, chemii przemysłowej, artykułów AGD oraz RTV, żywności, oleju silnikowego oraz hydraulicznego, alkoholi, ciężkich oraz ponadgabarytowych ładunków, maszyn i agregatów, surowców, linii produkcyjnych i wielu innych pomagają nam przede wszystkim doskonale wyposażone pojazdy, nad którymi panują doświadczeni specjaliści w branży. Dzięki nim transport z Anglii do Polski (i w odwrotnym kierunku) zawsze przebiega zgodnie z planem oraz w ustalonym terminie. Nienaruszony stan zawartości naczepy powoduje natomiast, że każdy przedsiębiorca może być w pełni usatysfakcjonowany ze skorzystania z właśnie naszej pomocy w transportowaniu z Anglii do Polski ładunków ciężkich, ponadgabarytowych czy niebezpiecznych, które powszechnie uznawane są za szczególnie wymagające, jeśli chodzi o ich przewóz.

Transport z Anglii do Polski i z Polski do Anglii

Anglia to kraj będący częścią Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Od północy graniczy ze Szkocją, a od zachodu – z Walią. Stolicą Anglii jest Londyn. Powierzchnia całkowita kraju to 130 395 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności – 55 268 100. Zakres działań naszej firmy BAGAT obejmuje między innymi kompleksowy, w pełni profesjonalny transport z Anglii do Polski i z Polski do Anglii z wykorzystaniem najwyższej jakości pojazdów. Zajmujemy się kompleksową organizacją działań z tym związanych. Z naszego kraj eksportujemy artykuły spożywcze, samochody, statki, maszyny i urządzenia elektryczne, mechaniczne oraz ich części. Importujemy natomiast produkty przemysłu chemicznego, różnego rodzaju środki transportu i maszyny oraz ich części. Wartość eksportu do Anglii wynosi łącznie około 60 717,5 miliona złotych, a importu – 22 835,4 miliona złotych.

Transport do Anglii w praktyce

Jak wygląda transport do Anglii? Mimo że jest to kraj wyspiarski, sektor, jakim jest transport drogowy, wygenerował w 2017 roku około 3 000 000 000 tonokilometrów oraz 4,2 miliarda importowanych towarów. Polskie pojazdy odpowiadają za transport z Anglii do Polski i z Polski do Anglii aż 11 000 000 ton ładunków. Związane jest to z łatwością transportu drogowego. Infrastruktura drogowa na naszym kontynencie jest szeroko dostępna dla krajowych przewoźników. Kierowcy przeprawić mogą się przez kanał La Manche promem samochodowym lub Eurotunelem. Trasy te rozpoczynają się w Calais i docierają do Folkestone oraz Dover. Jakiego rodzaju metody wykorzystuje się podczas transportu do Anglii? Do najczęściej spotykanej techniki należy paletyzacja, gdyż jest łatwa oraz wygodna. Odbywa się na międzynarodowo ustalonych zasadach, przy użyciu standaryzowanych nośników. Najczęściej do czynienia mamy z tak zwaną “europaletą”, której obciążenie sięgać może nawet 1500 kg. Nasza firma zajmuje się także transportem do Francji.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!