Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Belgia

Szybkość, gwarancja bezpieczeństwa oraz terminowość to główne zalety, którymi charakteryzuje się nasza firma BAGAT, świadcząc wysokiej jakości usługi transportowe. Trasa Polska-Belgia może zostać przebyta bez najmniejszych komplikacji za sprawą naszych doświadczonych specjalistów umiejętnie poruszających się po nawet najbardziej wymagających drogach. Klientom oferujemy transport z Polski do Belgii (oraz w odwrotną stronę) z wykorzystaniem samochodów z naczepami tj. firanka, chłodnia, zestaw 120 m3, cysterna, platforma, dając gwarancję tego, że towar (nawet ponadgabarytowy) zostanie efektywnie zabezpieczony przed wszelkimi zagrożeniami.

Transport Belgia-Polska

Usługi transportowe na trasie Belgia-Polska realizujemy od lat. Podchodzimy rzetelnie do naszych obowiązków. Stale inwestujemy w nowoczesny system zarządzania procesem spedycji międzynarodowej, aby zagwarantować maksymalny komfort, wygodę i satysfakcję niezależnie od sytuacji. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż, dlatego możemy zaoferować szerokie możliwości oraz pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Nasze doświadczenie umożliwia wykorzystanie potencjału spedycji międzynarodowej z zachowaniem terminowości. Transport z Polski do Belgii i z powrotem przebiega zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Wiarygodność oraz rzetelność to nasze bezwzględne priorytety. Precyzyjnie zaplanowana trasa gwarantuje zachowanie płynności dostaw.

Transport Belgia-Polska to jedna z usług naszej oferty. Ciągły rozwój napędza nasz biznes. Dbając o możliwość wyboru trasy zgodnej z oczekiwaniami Klienta, oferujemy również transport lotniczy i morski, a także pozostałe usługi związane z transportem oraz spedycją w kraju lub za granicą.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!