Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Holandia

Samochodowy transport do Holandii, świadczony przez firmę BAGAT, pozwala współpracującym z nami przedsiębiorstwom szybko, bezpiecznie i pod wskazany wcześniej adres dostarczyć wszystko to, co niezbędne w danej sytuacji. Imponujące pod względem gabarytów maszyny, agregaty wykorzystywane przez rolników, wymagające szczególnej ochrony artykuły spożywcze czy niezbędne w różnego rodzaju fabrykach linie produkcyjne są zdecydowanie najczęściej transportowane przez nas do Holandii. Pracownikom firmy BAGAT w należytym ich zabezpieczeniu pomagają różnorodne naczepy tj. firanki, chłodnie, zestawy 120 m3, cysterny, platformy. Dzięki temu transport z Holandii (i w drugą stronę) poszczególnych towarów przychodzi im z wyjątkową łatwością. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Każdego roku zgłasza się do nas wiele nowych firm, przekonując się tym samym, że pod względem planowania i przeprowadzania transportu z Holandii do Polski (i w odwrotnym kierunku) radzimy sobie szczególnie dobrze.

Transport Holandia – Polska, Polska – Holandia

Holandia to kraj położony na zachodzie Europy. Jego stolicą jest Amsterdam. Powierzchnia wynosi 41 526 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności – 17 303 291. W kraju tym panuje ustrój demokratyczny. Najczęściej eksportowanymi do Holandii wyrobami są: oleje ropy naftowej oraz oleje uzyskiwane z materiałów bitumicznych, aparaty telefoniczne, leki, przyrządy, urządzenia, które znajdują zastosowanie w ogólnej medycynie, stomatologii, chirurgii oraz weterynarii, a także maszyny do automatycznego przetwarzania danych. Z kraju tego importujemy natomiast elektroniczne układy scalone, czytniki magnetyczne i optyczne, telefony komórkowe oraz oleje. Nasza firma BAGAT od lat specjalizuje się w usłudze, jaką jest transport do Holandii z Polski i do Polski z Holandii. Zajmujemy się również między innymi transportem do Azerbejdżanu czy transportem do Hiszpanii.

Dlaczego warto postawić na oferowany przez nas transport z Holandii?

Czym wyróżnia się oferowany przez nasze przedsiębiorstwo transport do Holandii? Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w przystępnych cenach. Dysponujemy liczną, zróżnicowaną flotą samochodową, która poddawana jest regularnym przeglądom. Zatrudniamy doświadczonych, rzetelnych, terminowych, solidnych kierowców oraz spedytorów. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego czy nietypowego zlecenia. Z naszych usług od lat korzystają zarówno osoby prywatne, jak i małe oraz duże przedsiębiorstwa. Realizujemy różnego rodzaju transport. Na uwagę zasługuje między innymi transport ponadnormatywny, całopojazdowy, drobnicowy, niskopodwoziowy, ekspresowy czy dedykowany. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i z największą starannością. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co czyni z nas lidera w zakresie transportu z Holandii do Polski i z Polski do Holandii. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!