Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Armenia

Firma BAGAT już od 2010 r. proponuje usługi na najwyższym poziomie, sprawiając tym samym, że liczba nowych klientów stale wzrasta – dokładnie tak, jak grup państw, na terenie których przeprowadzamy transport, a Armenia jest właśnie jednym z nich. Poszukując więc firmy godnej powierzenia jej nawet delikatnego ładunku, warto postawić właśnie na nas. Na życzenie klientów przewozimy m.in. materiały budowlane, chemię przemysłową, artykuły AGD oraz RTV, żywność, olej silnikowy oraz hydrauliczny, alkohol, ciężkie oraz ponadgabarytowe ładunki, maszyny i agregaty, surowce, linie produkcyjne i wiele innych, dbając, aby każdy z nich dotarł na miejsce szybko, bezpiecznie i dokładnie pod wskazany adres – również podczas transportowania go do Armenii (czy w odwrotnym kierunku). Mamy dwie opcje organizacji transportów: 1 – bezpośrednio samochodem, 2 – dowiezienie 2-3 autami towaru na terminal do granicy polskiej, załadunek do wagonu i dalsza wysyłka do stacji docelowej. Pierwsza opcja jest szybsza, druga natomiast tańsza, ponieważ do wagonu można załadować 68 t, a w przypadku aut – ok. 22.

Transport Armenia – transport towarów do i z Armenii

Armenia położona jest na pograniczu Europy oraz Azji. Jej powierzchnia wynosi 29 800 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności – około 2 991 000. Od północy graniczy z Gruzją, od południa – z Iranem i azerską eksklawą Nachiczewan, od zachodu z Turcją, a od Wschodu z Azerbejdżanem. Nasza firma BAGAT specjalizuje się w usłudze, jaką jest transport towarów do oraz z Armenii. Eksportujemy do tego kraju między innymi różnego rodzaju artykuły spożywcze, produkty przemysłu chemicznego, a także maszyny, urządzenia elektryczne i mechaniczne wraz z ich częściami. Importujemy natomiast artykuły spożywcze, włókiennicze oraz metale nieszlachetne i wytwarzane z nich artykuły. Średnia wartość eksportu do Armenii to około 160 000 000 złotych, a importu – około 42 000 000 złotych. Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy specjalizującej się w transporcie towarów na trasie Polska – Armenia oraz Armenia – Polska, zapraszamy do kontaktu! Z chęcią przedstawimy dostępne możliwości. Zajmujemy się również transportem do Azerbejdżanu.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!