Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Rosja

Działalność firmy spedycyjnej BAGAT stale się rozszerza, o czym najlepiej świadczy fakt, że liczba krajów, do których docierają nasi kierowcy, sukcesywnie wzrasta. Istnieją jednak także państwa od lat pozostające na mapie naszej aktywności, jaką jest międzynarodowy transport. Rosja bez wątpienia zalicza się do tego grona, a do poszczególnych części tego ogromnego kraju regularnie docierają nasze samochody oraz wagony towarowe.

Transport do Rosji nawet szczególnie wymagających ładunków

Firma BAGAT od lat sprawnie, bezpiecznie i zawsze terminowo świadczy usługi transportowe na terenie Rosji. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ładunek jest przewożony, zarówno jego nadawca, jak i adresat mogą być pewni, że wybrana wcześniej trasa zostanie pokonana bez zbędnych komplikacji. Transport do Rosji, który od lat organizujemy i przeprowadzamy, stanowi świetną okazję do przewozu nawet delikatnych oraz ponadgabarytowych towarów. Wszystko za sprawą obecności w naszej flocie ciężarówek o niejednolitych gabarytach, a także nowoczesnych wagonów różnego przeznaczenia i pojemności (platformy, węglarki, kryte 120-158 m3, izotermy), za sprawą których transportowanie do Rosji (oraz w odwrotnym kierunku) różnych ładunków nie sprawia specjalistom firmy BAGAT żadnych problemów.

Z wykorzystaniem jakich środków lokomocji transportujemy towary do Rosji?

Transport z Rosji do Polski, który oferujemy swoim klientom, cieszy się dużym zainteresowaniem również ze względu na atrakcyjność cenową. Skorzystanie z niego ułatwia pokonanie nawet długich tras z ciężkim ładunkiem w różnych, często niekorzystnych, warunkach atmosferycznych. Wielu przedsiębiorców decyduje się postawić na przewozy morskie bądź lotnicze, które także w pełni profesjonalny sposób organizujemy. Oferujemy również transport towarów do Rosji (i z powrotem) tzw. kombinowany, a zatem z wykorzystaniem kilku różnych środków transportu.

Inne korzyści związane z transportem do / z Rosji

Spedycja do Rosji, jako bardzo istotna część działalności firmy BAGAT, gwarantuje naszym klientom wiele korzyści w postaci m.in. dostępu do osobistego menadżera przez 24 h w ciągu całego tygodnia. Poza tym oferujemy pomoc podczas przeładunku z Rosji, dzięki czemu pokonywanie kolejnych etapów tras obieranych przez doświadczonych specjalistów przebiega jeszcze sprawniej. Wykorzystując w tym celu specjalnie opracowane metody, jesteśmy w stanie usprawnić każdy transport. Polska-Rosja to często wymagająca trasa, dlatego przewóz swojego załadunku warto powierzyć firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem, czyli nam. Proponujemy dwie opcje organizacji transportów: 1 – bezpośrednio samochodem, 2 – dowiezienie 2-3 autami towaru na terminal do granicy polskiej, załadunek do wagonu i dalsza wysyłka do stacji docelowej. Pierwsza opcja jest szybsza, druga natomiast tańsza, ponieważ do wagonu można załadować 68 t, a w przypadku aut – ok. 22.

Transport Rosja – przeładunek, spedycja i transport towarów do i z Rosji

Transport do lub z Rosji obejmuje zarówno przewozy samochodowe, jak i kolejowe. Często również są to transporty kombinowane, gdzie towar najpierw zostaje dostarczony od klienta na terminal przeładunkowy. Tam następuje przeładunek z samochodów ciężarowych do wagonów kolejowych, gdzie dalszą trasę odbywa odpowiednio i fachowo zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Firma BAGAT posiada własny terminal przeładunkowy z całą niezbędną do wykonywania przeładunków i magazynowania infrastrukturą.

Innym rodzajem transportu jest tranzyt przez Rosję do krajów Azji Średniej, jak Kazachstan, Turkmenistan czy Uzbekistan. Wykonywany jest przez przewoźników samochodowych, lub realizowany trasą kolejową przez teren Rosji bez załadunku oraz rozładunku na terenie tego kraju.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!