Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Austria

Transport Austria-Polska

Transport Austria-Polska to usługa, która w wykonaniu doświadczonych specjalistów firmy BAGAT pozwala naszym klientom być absolutnie pewnymi tego, że ich towar trafi pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ładunek znajdzie się pod naszą opieką, jesteśmy w stanie zagwarantować, że przez cały czas trwania jazdy będzie właściwie chroniony nie tylko przed turbulencjami, ale też innymi niebezpieczeństwami w postaci m.in. niesprzyjających warunków pogodowych. Transport z Austrii do Polski oraz w odwrotnym kierunku w naszym wykonaniu jest z tego względu tak bardzo cenioną usługą wśród szerokiego grona przedsiębiorców.

Transport Austria Polska – transport towarów do i z Austrii

Austria położona jest w Europie Środkowej. Jej stolicą jest Wiedeń. Powierzchnia tego kraju to 83 878 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności – 8 859 992. Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę BAGAT jest transport wszelkiego rodzaju towarów na linii Austria Polska oraz Polska – Austria. Polska eksportuje do Austrii towary, takie jak węgiel kamienny, brunatny oraz koksujący, brykiety, koks, miedź, meble biurowe oraz części do nich, samochody osobowe i dostawcze, traktory, części do samochodów, bieliznę pościelową, paliwa mineralne, środki do dezynfekcji, plastik, kotły i urządzenia mechaniczne, a także owoce. Nasz kraj importuje z Austrii maszyny elektryczne, sprzęty mechaniczne, kotły, pojazdy samochodowe, motocykle, żelazo, stal, plastik, papier, tekturę, wyroby farmaceutyczne, drewno, aluminium, meble, materace oraz elementy wyposażenia sypialni. W naszej ofercie znaleźć można także profesjonalne usługi z zakresu transportu do Francji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Rodzaje ładunków
Bezpieczna i szybka dostawa każdego ładunku
Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: od małotonażowych po wielkogabarytowe, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość dostaw

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!