Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Transport Francja

Terminowość to jedna z wielu cech, którymi charakteryzuje się świadczony przez firmę BAGAT międzynarodowy transport. Francja-Polska (i na odwrót) to natomiast jedna z wielu tras, na której przemieszczają się nasze pojazdy, pozwalając dostarczyć pod wskazany adres nawet szczególnie wymagający ładunek. Posiadając odpowiednio wysokie umiejętności oraz doświadczenie, specjaliści firmy BAGAT są w stanie zaproponować najlepszą opcję transportu, opracować schemat i następnie przeprowadzić transport z Francji do Polski w taki sposób, aby przewożony towar – niezależnie od jego rodzaju – pozostał w nienaruszonym stanie. Pomagają nam w tym także dopasowane względem poszczególnych ładunków samochody z pojemnymi naczepami (firanka, chłodnia, zestaw 120 m3, cysterna, platforma). Oferujemy w pełni profesjonalny transport do Francji, o czym przekonują się kolejne, współpracujące z nami firmy. Cenne ładunki zostaną przetransportowane do Francji zawsze na czas oraz pod odpowiedni adres.

Transport Francja – Polska oraz Polska – Francja

Francja to państwo leżące na zachodzie Europy, którego stolicą jest Paryż. Powierzchnia wynosi 547 030 kilometrów kwadratowych, a populacja – 65 759 888. We Francji panuje ustrój demokratyczny. Polska eksportuje do Francji tworzywa sztuczne oraz produkowane z nich artykuły, środki transportu, takie jak samoloty czy statki, a także maszyny, urządzenia elektryczne, mechaniczne oraz ich części. Importujemy natomiast produkty przemysłu chemicznego, a także różnego rodzaju pojazdy i maszyny. Wartość eksportu do Francji wynosi 59 264,0 miliona złotych, a importu – 36 484,9 miliona złotych. Jedną ze specjalizacji naszej firmy BAGAT jest transport Francja – Polska. Koszt takiej usługi zależny jest od szeregu czynników, takich jak wielkość przewożonego towaru (do czynienia możemy mieć między innymi z ładunkiem ponadnormatywnym, częściowym czy całopojazdowym), kierunek przewozu – do lub z Francji bądź w obu kierunkach, rodzaj rozładunku, czas realizacji oraz wszelkiego rodzaju usługi dodatkowe.

Co warto wiedzieć na temat transportu do Francji?

Transport samochodowy towarów przez kraje należące do Unii Europejskiej, w tym Francję, wymagają posiadania niezbędnych dokumentów uprawniających do przewozu towarów (określa się je mianem dokumentów administracyjnych). Dodatkowo konieczne są dokumenty dotyczące danego środka transportu, kierowcy i przewożonego towaru. Nasza firma zajmuje się wszelkiego rodzaju formalnościami związanymi z transportem Francja – Polska. Po dostarczeniu ładunku do Francji polscy przewoźnicy są upoważnieni do wykonywania tym samym pojazdem maksymalnie 3 przewozów kabotażowych. Ostatni z nich musi nastąpić w terminie 7 dni od rozładunku w tym kraju w ramach transportu międzynarodowego. Zakres działań naszej firmy obejmuje również transport towarów do innych krajów. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest transport do Holandii. Serdecznie zapraszamy do nieco bliższego zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!