Transport WNP: +48 85 67 69 833

Transport UE: +48 85 67 69 838

Dział kolejowy: +48 885 555 711

Sekretariat: +48 85 67 69 800

Zapytaj o ofertę

Remont tunelu Arlberg

12 kwietnia 2024

Rozpoczynający się remont tunelu Arbelrg na drodze ekspresowej S16 od 15 kwietnia spowoduje zamknięcie tego odcinka do 22 listopada. W związku z tym, wyznaczono objazdy.

Droga B197/L197

Ruch regionalny kierowany będzie na drogę B197/L197 przez przełęcz Arlberg. Na tej trasie obowiązuje ogólny zakaz jazdy pojazdów przegubowych i ciężarowych z przyczepami. Przewidziano jednak jeden wyjątek: jeśli punkt początkowy lub miejsce docelowe znajduje się na terenie gmin: Landeck, Bludenz lub Feldkirch. Warto dodać, iż nie jest wymagane otrzymanie pozwolenia na przejazd objęty tym wyjątkiem, a w weekendy (sobota od 9.00 do 22. 00 w niedziele) obowiązuje ogólny zakaz ruchu ww. pojazdów.

Ruch z zachodu na wschód

Samochody ciężarowe z przyczepami i pojazdy przegubowe mogą poruszać się po drodze B197/L197, jeżeli ich przejazd zaczyna się i kończy w Vorarlbergu, w Liechtensteinie, w dzielnicach Jeziora Bodeńskiego, Konstancji, Sigmaringen, Tuttlingen, Schwarzwald-Baar lub Rottweil, w kantony St. Gallen, Thurgau, Appenzell Innerrhoden, Appenzell Ausserrhoden, Glarus, Schwyz, Zug, Zurich lub Schaffhausen, w następujących gminach/miastach w kantonie Graubünden (na północ od linii Chur-Davos): Ardez, Calfreisen, Castiel, Chur, Conters i. P., Davos, Fanas, Felsberg, Fläsch, Fideris, Flims, Ftan, Furna, Grüsch, Guarda, Haldenstein, Igis, Jenaz, Jenins, Klosters-Serneus, Küblis, Laax, Langwies, Lavin, Lüen, Luzein, Maienfeld, Maladers , Malans, Mastrils, Pagig, Peist, Ramosch, Saas i. P., Samnaun, Says, Schiers, Scuol, Seewis i. P., Sent, St. Antönien, St. Antönien-Ascharina, St. Peter, Susch, Tamins, Tarasp, Trimmis, Trin, Tschlin, Untervaz, Valzeina lub Zizers ORAZ w tyrolskich dzielnicach Landeck, Imst, Innsbruck – Stadt, Innsbruck – wieś lub Schwaz.

Ruch północ-zachód-południowy wschód

Samochody ciężarowe z przyczepami i pojazdy przegubowe mogą korzystać z karnetu podczas podróży ze źródłem i miejscem docelowym w Vorarlberg, w Liechtensteinie, w dzielnicach Jeziora Bodeńskiego, Konstancji, Sigmaringen, Tuttlingen, Schwarzwald-Baar lub Rottweil, w kantonach St. Gallen, Thurgau i Appenzell Innerrhoden, Appenzell Ausserrhoden lub Glarus oraz prowincje Bolzano, Trento lub Belluno. Rozporządzenie to dotyczy ruchu północno-południowo-wschodniego.

Żródło: www.asfinag.at

    Zapytaj o bezpłatną wycenę transportu

    Zapytaj o cenę transportu

    Zaufali nam

    Nasi Klienci

    Don`t copy text!