Na własnym terminalu na stacji Siemianówka (Białoruś / Polska) firma BAGAT oferuje usługi przeładunku importowanych i eksportowanych towarów w wagony szerokotorowe , a także samochody ciężarowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z różnymi ładunkami, nasi eksperci opracowali unikalny system rozmiwszczania ładunków oraz ich mocowania, co zapewnia dodatkowe korzyści ekonomiczne. Operacje załadunku wykonywane są niemieckimi wózkami widłowymi marki Linde o udźwigu 1,8, 2,5, 3,5 i 4,5 tony. Do ładunków wielkogabarytowych i ciężkich używany jest dźwig o udźwigu 40 ton.

Firma BAGAT oferuje swoim klientom usługi czasowego składowania, przepakowywania i etykietowania towarów. Magazyny zlokalizowane są w Polsce, w miejscowości Sokółka, w bezpośrednim sąsiedztwie polsko-białoruskiego przejścia granicznego-Kuźnica-Bruzgi, a także w Warszawie. W magazynach o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych, dokonujemy konsolidacji neutralnych, niebezpiecznych, ciężkich lub wielkogabarytowych, które są tu dostarczane transportem samochodowym z dowolnego miejsca w Europie Zachodniej w celu dalszej wysyłki do krajów WNP.